Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

JAK SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Nie musisz orientować się, jak robić zakupy na Amazon, jak licytować na aukcjach eBay, jak sprowadzać z zagranicy lub w ogóle jak robić zakupy internetowe – pomoc otrzymasz od nas.

Jak kupować na Amazon, eBay i w sklepach online za naszym pośrednictwem


KROK PO KROKU - schemat realizacji zamówienia


  1. Kontaktujesz się z nami i wybierasz – sam lub z naszą pomocą – towar, który chcesz kupić. Przygotowujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.
  2. Podajesz nam adres, pod który ma zostać wysłany zamówiony towar.
  3. Dostajesz od nas e-mailem gotowy formularz zamówienia z potwierdzeniem szczegółów transakcji.
  4. Wpłacasz pieniądze na nasze konto (więcej informacji w dziale Płatności).
  5. Kupujemy bądź licytujemy w Twoim imieniu towar oraz załatwiamy wszystkie związane z tym formalności.
  6. Otrzymujesz od nas potwierdzenie zakupu. Towar zostaje wysłany pod wskazany przez Ciebie adres. Najczęściej już po kilku - kilkunastu dniach możesz się nim cieszyć.

Zamów teraz  bezpłatną wycenę

do góry
ZAPYTANIE O PRZEDMIOT - jakie informacje podać?


1. Jeśli wiesz dokładnie, jaki artykuł i gdzie chcesz kupić, po prostu wskaż go nam. Przydatne informacje, dzięki którym zlokalizujemy towar i przygotujemy wycenę, to:
  • dokładny link do strony z przedmiotu (skopiowany z paska adresu)
  • nazwa i parametry przedmiotu oraz adres internetowy sklepu, w którym ma być kupiony
  • numer przedmiotu (w przypadku zakupów na eBay czy Allegro)
Na tym etapie możesz określić formę wysyłki wybierając spośród opcji oferowanych przez sprzedającego.


2. Jeśli nie masz upatrzonego konkretnego artykułu w konkretnym sklepie, podaj nam możliwie jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz kupić (np. tytuł filmu na DVD lub książki, model laptopa lub telefonu, markę odzieży lub perfum). Wspólnie wybierzemy najlepszą jakościowo i cenowo ofertę, określimy sposób dostawy i zapłaty.

do góry
JAK WYGLĄDAJĄ LICYTACJE - zakupy na eBay, Allegro, itd.


Jeśli artykuł, którym jesteś zainteresowany, wystawiony jest na licytacji w serwisie aukcyjnym (np. Allegro lub eBay), możemy licytować go za Ciebie.
Wystarczy, że podasz maksymalną kwotę, jaką jesteś w stanie za niego zapłacić i wpłacisz na nasze konto ustaloną zaliczkę, a my weźmiemy udział w licytacji. Gdy aukcja zostanie wygrana, kwota wpłaconej przez Ciebie zaliczki zostanie odliczona od całkowitej sumy, którą będziesz miał do zapłaty.

Jeśli nie uda się wygrać, wówczas zwrócimy Ci całą zaliczkę. U nas licytowanie nic nie kosztuje – płacisz tylko za zrealizowane transakcje. Dzięki temu możesz polować na wymarzony produkt po okazyjnej cenie nie ponosząc dodatkowych kosztów, a zakupy na eBay i innych portalach aukcyjnych stają się łatwiejsze i przyjazne.

do góry
Jesteśmy profesjonalistami; doskonale wiemy jak kupować na Amazonie, eBay'u, czy Aliexpress. Jeśli masz pytania, u nas zawsze znajdziesz odpowiedź - zajrzyj do działu Najczęściej Zadawanych Pytań albo napisz do nas. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies