Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

JAK ZAPŁACIĆ ZA NASZE USŁUGI?

Jak zapłacić za internetowe zakupy z zagranicy: zobacz jak przeliczamy waluty oraz jakie formy płatności oferujemy.
płatność
Płatność za usługę odbywa się w złotówkach.
przewalutowanie
Koszty zakupów zagranicznych przeliczamy z waluty obcej na polską według aktualnego kursu sprzedaży walut banku mBank S.A.:
https://www.mbank.pl/serwis-ekonomiczny/kursy-walut/
Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, wyślemy do Ciebie e-mail z potwierdzeniem Twojego zamówienia, danymi potrzebnymi do zrobienia przelewu i dokładną kwotą do zapłaty, wyliczoną na podstawie informacji podanych na podstronie Cennik. Wtedy wystarczy, że wpłacisz ustaloną kwotę na nasze konto. Wpłynięcie pieniędzy oznacza, że powierzyłeś nam pośredniczenie przy Twoim zakupie i akceptujesz regulamin naszych usług, dostępny na stronie w dziale Regulamin i jest dla nas sygnałem do natychmiastowego przystąpienia do realizacji zamówienia.Dla Twojej maksymalnej wygody oferujemy dwie formy płatności za nasze usługi:


1. przelew/wpłata na konto bankowe

nr konta w mBanku: 44 1140 2004 0000 3102 7307 2370

Dane do przelewu:
pomoc-w-zakupach.pl
ul. Kołłątaja 6
42-700 Lubliniec
Tytuł przelewu:
w tej rubryce należy wpisać numer zamówienia (podany w e-mailu potwierdzającym zamówienie) - przyspieszy to identyfikację wpłaty

2. zapłata przez system PayPal

Jak to działa:
Otrzymujesz od nas rachunek w systemie PayPal, wystawiony na podany przez Ciebie adres mailowy. Opłacasz go jednym kliknięciem.

Prowizja systemu PayPal, która wynosi 4% kwoty transakcji, zostanie doliczona do Twojego zamówienia.
rachunki
Na życzenie Klienta wystawiamy rachunki za nasze usługi.
do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies