Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

CENNIK - ZAKUPY W ANGLII

Realizujemy zakupy w UK z bezpośrednią wysyłką ze sklepów do Klienta. Sprawdź warunki usługi i zamów swoje zakupy z Anglii do Polski.


ZAKUPY W ANGLII


ZAKUPY W ANGLII - gdy sklep NIE wysyła poza UK

Niestety od czasu Brexitu nie możemy już robić zakupów w Anglii od sprzedawców oraz sklepów nie wysyłających za granicę. Nie mamy już w UK współpracowników ani żadnego solidnego przewoźnika paczek na linii Anglia-Polska, dlatego możemy pośredniczyć tylko jeśli sklep/sprzedawca wysyła do Polski.
Specjalizujemy się w zakupach ze Stanów i z Niemiec, dlatego zachęcamy także do szukania produktów w sklepach internetowych z USA oraz z UE.

ZAKUPY W ANGLII - gdy sklep wysyła poza UK

Zakupy w Anglii
W dalszym ciągu realizujemy zakupy w Wielkiej Brytanii, jeśli sprzedawca/sklep oferuje wysyłkę prosto do Polski. Jeśli jesteś zainteresowany właśnie taką usługą - zapraszamy do kontaktu!

Na łączny koszt zamówienia składają się:
  • cena towaru
  • cena wysyłki z Anglii do Polski określona przez sklep
  • prowizja 15% od sumy cen towaru i wysyłki

rzeczy z UK

Gdzie szukać rzeczy z UK?

Zapraszamy do przeglądania naszej bazy linków zawierającej polecane sklepy w USA, UE i Azji. Wśród nich znajdziesz najlepsze brytyjskie sklepy internetowe, w których robiliśmy zakupy dla naszych Klientów. Wybierz interesujące Cię rzeczy z Anglii i zleć nam realizację swoich zakupów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies