Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

CENNIK - ZAKUPY W ANGLII

Realizujemy zakupy w UK z bezpośrednią wysyłką do Klienta lub z wysyłką przez nasze centrum spedycyjne w Niemczech. Sprawdź warunki usługi i zamów swoje zakupy z Anglii do Polski.


ZAKUPY W ANGLII


Nieustannie dążymy do tego, aby zakupy z Pomoc-w-zakupach.pl były bezpieczne i całkowicie bezproblemowe. Dlatego w związku ze stale obniżającą się jakością usług ze strony zewnętrznych przewoźników paczek na linii Anglia-Polska zmuszeni jesteśmy na czas nieokreślony zawiesić wysyłkę zakupów z UK przez nasze centrum spedycyjne.

ZAKUPY W ANGLII - gdy sklep wysyła poza UK

Zakupy w Anglii
W dalszym ciągu realizujemy zakupy w Wielkiej Brytanii, jeśli sprzedawca/sklep oferuje wysyłkę prosto do Polski lub do Niemiec - zapraszamy do kontaktu!

Na łączny koszt zamówienia składają się:
  • cena towaru
  • cena wysyłki z Anglii do Polski (lub wysyłki na linii Anglia - Niemcy - Polska)
  • prowizja 15% od sumy cen towaru i wysyłki

rzeczy z UK

Gdzie szukać rzeczy z UK?

Zapraszamy do przeglądania naszej bazy linków zawierającej polecane sklepy w USA, UE i Azji. Wśród nich znajdziesz najlepsze brytyjskie sklepy internetowe, w których robiliśmy zakupy dla naszych Klientów. Wybierz interesujące Cię rzeczy z Anglii i zleć nam realizację swoich zakupów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies