Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

CENNIK - ZAKUPY W NIEMCZECH

Realizujemy zarówno zakupy w Niemczech z bezpośrednią wysyłką do Klienta, jak i wysyłkę przez centrum spedycyjne z możliwością konsolidacji paczek. Sprawdź ceny przesyłki z Niemiec do Polski.


ZAKUPY W NIEMCZECH


Jeśli sklepy, w których chcesz zrobić zakupy w Niemczech, nie oferują wysyłki do Polski, interesujące Cię artykuły zostaną przyjęte i następnie wysłane do Ciebie przez naszych współpracowników.


Na łączny koszt zamówienia (od którego naliczymy prowizję) składają się wówczas:
  • cena towaru
  • cena wysyłki na terenie Niemiec
  • cena wysyłki z Niemiec do Polski

Zapewniamy 3 miesiące bezpłatnego magazynowania zakupów w Niemczech. Przez ten czas możesz skompletować zamówienie z kilku niemieckich sklepów i połączyć je w jedną paczkę przed wysyłką do Polski. Limit konsolidacji to max. 10 przesyłek w paczce zbiorczej.
Zakupy z Niemiec do Polski wysyłane są rejestrowaną, ubezpieczoną, poleconą paczką kurierską, a czas doręczenia wynosi zazwyczaj od 2 do 5 dni roboczych. Oferujemy także możliwość wysyłki do wybranego Paczkomatu na życzenie klienta.


Koszt przesyłki jest obliczany według poniższego schematu:

KOSZT PRZESYŁKI Z NIEMIEC DO POLSKI

Zakupy w Niemczech
waga przesyłki
0 - 30 kg
cena wyjściowa
70 zł
konsolidacja paczek
+ 15 zł każda dodatkowa paczka
magazynowanie
0.00 zł do max. 3 m-cy

Powyższe ceny dotyczą paczek o WYMIARACH STANDARDOWYCH, czyli takich, gdzie:
  • najdłuższy bok nie przekracza 160 cm
  • suma wymiarów (2x najkrótszy bok + 2x średni bok + 1x najdłuższy bok) wynosi nie więcej niż 300 cm
  • waga nie przekracza 30 kg

PACZKI NIESTANDARDOWE:

Ze względu na niską jakość usług firm kurierskich przewożących do Polski przesyłki o ponadstandardowych wymiarach i wadze, nie jesteśmy w stanie dłużej oferować pośrednictwa w zakupie i wysyłce towarów gabarytowych, jeśli sklepy nie dają możliwości ich bezpośredniej wysyłki poza Niemcy. Dotyczy to takich artykułów jak meble, duży sprzęt muzyczny, materiały budowlane itp. Tego typu towar możemy zamawiać, jeśli sklep oferuje wysyłkę prosto do Polski. Pracujemy nad przywróceniem wysyłki dużych paczek przez Niemcy i mamy nadzieję, że wkrótce będzie ona znowu możliwa.rzeczy z Niemiec

Gdzie szukać rzeczy z Niemiec?

Zapraszamy do przeglądania listy polecanych sklepów z USA, UE i Azji. Wśród nich znajdziesz także najlepsze niemieckie sklepy internetowe, w których robimy zakupy dla naszych Klientów. Wybierz najciekawsze produkty z Niemiec i zleć nam ich zakup z wysyłką do Polski. Kupowanie w Niemczech czas zacząć!do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies