Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

CENNIK - OPŁATY CELNE

Zobacz, jak naliczamy prowizję za zakupy oraz jak wygląda organizacja wysyłki z naszych zagranicznych centrów spedycyjnych.


CŁO I VAT


Przesyłki dostarczane do Polski spoza Unii Europejskiej mogą zostać obłożone opłatami celnymi. Pozostaje to w gestii Urzędu Celnego. Może on albo przepuścić paczkę bez nakładania na nią cła lub VAT-u (tak dzieje się najczęściej w przypadku przesyłek, których wartość nie przekracza 50$) albo oclić. W tym drugim przypadku zostaniesz poinformowany o konieczności uiszczenia odpowiednich opłat, zgodnie z taryfą celną. Miej to zawsze na uwadze, gdy robisz zakupy w USA i Azji.

Dodatkowo do ewentualnych opłat celnych przy zakupach z USA wysyłanych przez centrum spedycyjne dojdzie opłata agencji celnej (w zależności od rodzaju i wagi paczki jest to zwykle 80-350 zł).


Dokładne stawki cła i VAT możesz sprawdzić:
  • na stronie isztar.mf.gov.pl
  • dzwoniąc pod jeden z numerów telefonu Urzędu Celnego (801 470 477 lub 338 576 251)Zakupy w Anglii
do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies