Zakupy internetowe w USA, UK i w NiemczechSklepy Pomoc Promocje Opinie

CENNIK - OPŁATY CELNE

Zobacz jak wyglądają kwestie opłat celnych podczas kupowania online poza granicami UE i dowiedz się kiedy trzeba zapłacić cło i VAT przy zakupach z USA, Anglii i Azji.


CŁO I VAT


Przesyłki dostarczane do Polski spoza Unii Europejskiej mogą zostać obłożone opłatami celnymi.Bezpośrednia wysyłka spoza UE do Polski

W większości przypadków dla zakupów wysyłanych przez sklep lub sprzedawcę spoza UE bezpośrednio do Polski VAT i cło zostaną automatycznie doliczone do wartości zamówienia i uregulowane przy opłacaniu go na stronie.

W pozostałych przypadkach bezpośredniej wysyłki do Polski opłaty celne uiszcza się:
  • z góry poprzez wpłatę wyliczonej kwoty na konto agencji celnej firmy kurierskiej realizującej dostawę (najczęściej robi się to za pomocą kilku kliknięć używając linku wysłanego do Ciebie przez DHL, DPD, Fedex, itp.)
  • poprzez płatność listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze paczki
  • na rachunek urzędu celnego po przeprowadzonej procedurze importowej
Miej to zawsze na uwadze, gdy robisz zakupy w USA, Anglii i Azji.Wysyłka zakupów z USA do Polski poprzez centrum spedycyjne

Zakupy wysyłane z USA przez współpracującą z nami firmę spedycyjną również mogą trafić do kontroli celnej. W takim przypadku do ewentualnych opłat celnych dojdzie opłata agencji celnej (w zależności od rodzaju i wagi paczki jest to zwykle 80-350 zł).Aktualne stawki cła i VAT możesz sprawdzić w serwisie taryfy celnej:


Zakupy w Anglii
do góry strona główna
pomoc-w-zakupach.pl © 2011 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie wiesz jak robić zakupy na eBay? Zastanawiasz się jak kupować na Amazon i w zagranicznych e-sklepach? Oferujemy profesjonalną pomoc w sprowadzaniu towarów z zagranicy. Z nami zakupy w USA, Anglii, Niemczech i innych krajach to nie problem. Zakupy internetowe to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.

Serwis korzysta z plików Cookie: Polityka Cookies